7/24 destek hattı : 0 850 780 07 29 [email protected]

Hoş geldin, bizimle ilgili merak ettiklerini burada bulabilirsin.

Hakkımızda


Trinkpay 2013’de kuruldu. Türkiye pazarının ilk oyun ürünleri distribütörlerinden biri olarak bugünkü pazar payına ulaştı. Oyun sektörünün gelişmesi ve artan pazar payı ile Ekim 2014’te şu anki yönetim ekibiyle birlikte kurumsal iş dünyasına geçiş yaptı.

İyi tasarlanmış yazılım altyapısı, artan işletme yetenekleri, nitelikli ekip ve güçlü yönetim ekibi ile birlikte Trinkpay kısa vadede pazarın etkili oyuncuları arasına girmeyi başardı. Artan gelir tablosu ve müşteri memnuniyeti ile birlikte Trinkpay sektörün öncü firmalarından biri olduğunu kanıtladı.

Eskide kalmış yöntemleri teknolojik yöntemlerle değiştirerek nitelikli yönetim altyapısına geçiş yapan Trinkpay, bu pazara bir adım önde başladı. DPI (Doğrudan Ürün Entegrasyonu), IFS (Birleştirici Bayilik Çözümleri) çevirimdışı pazarlama planları, yeni ürün tanıtımı ve halkla ilişkiler gibi metotlarla Trinkpay, iş deneyimi ve derin piyasa araştırmalarına yenilikçi bir soluk getirdi.

Trinkpay Ekim 2014’ten beri çok yönlü ve tam donanımlı bir Ödeme Sistemi üzerinde çalışıyor. E-pin satan ve satmayan internet siteleriyle birlikte pazara giriş incelemelerini bitirdi. Tatmin edici sonuçlarla birlikte bu işi daha da ileriye götürmek için cesaret toplandı.

Bugün, Trinkpay için “Gelişen ve daha da gelişmekte olan bir şirket” deniyor. "Bizimle aynı değeri ve vizyonu paylaşan herkesle çalışmak istiyoruz."

Kontak Kur
Copyright © 2014 - 2017 | TrinkPay bir "TrinkPay Ltd. Şti." hizmetidir.
başa dön